برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۹/۱۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش 1200 شانه به قیمت کارخانه

فروش عمده فرش 1200 ماشینی کاشان

اگر به تاریخچه فرش کمی دقت کنید می بینید که از گذشته به امروز فرش در همه خانه ها وجود داشته است حتی امروزه که سبک های دکوراسیون و چیدمان تغییر کرده است باز هم بسیاری از فرش ها و شرکت های تولید کننده توانسته اند که جایگاه خود را حفظ کنند . مانند فرش کاشان ، فرش تبریز ، فرش مشهد و ... فرش کاشان یکی از بزرگترین مجموعه های تولیدی فرش ماشینی در کاشان است که سعی دارد که در تولیدات محصولات و هر چیز دیگر که به فرش ماشینی مرتبط باشد پیشگام باشد . فرش های  ماشینی 1200 شانه نیز یکی از محصولات این شرکت می باشد که در حال حاضر توانسته است در میان مرم جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد .
هر کالایی دارای یک قیمت مشخص و معین می باشد که هر ساله با در نظر گرفتن عوامل و دلایل مختلف این قیمت دچار تغییر می شود . فرش های ماشینی 1200 شانه نیز از نظر کیفیت ، ابعاد و .... مورد بررسی قرار می گیرند و در نهایت بر روی آن ها قیمت گذاری صورت می گیرد . در ادامه ابتدا به سراغ خصوصیات و ویژگی های فرش 1200 شانه ماشینی می رویم و پس از آن اطلاعاتی در مورد قیمت این فرش در مجموعه فرش کاشان در اختیار شما قرار داده می شود .

خصوصیات فرش های 1200 شانه کاشان
همانطور که می دانید تنوع از هر نظر در فرش های ماشینی دیده می شود یعنی فرش های ماشینی در تعداد شانه و تراکم ، جنس و ... نمونه های دیگر با هم تفاوت دارند . فرش های 1200 شانه در تراکم 3600 با بهره گیری از بهترین دستگاه های بافندگی که از کشور بلژیک صادر شده است و بهترین و مرغوب ترین الیاف و مواد مصرفی در شرکت فرش کاشان تولید شده است . این الیاف آکریلیک نام دارد که خصوصیات بارز آن می توان به موارد زیادی اشاره کرد از جمله : عم پرز دهی و حساسیت ، مقاومت در برابر پاخوردگی ، مقاومت در برابر نور خورشید و اشعه ، رنگ پذیری بالا و ...
فرش های ماشینی 1200 شانه در این مجموعه به دو صورت فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته ارائه می شود . طراحی فرش های ۱۲۰۰ شانه کاشان توسط استادان نامی و خبره انجام می شود که از مشخصات بارز این فرش ها طراحی زیبا و چشنم نواز می باشد که باعث می شود ارزش فرش افزایش پیدا کند . یکی دیگر از ویزگی های این فرش استفاده نکردن از نخ های پلاستیکی در بافت فرش می باشد زیرا این نخ ها کیفیت خوبی ندارند و عمر فرش کاهش می یابد  بیشتر طرح هایی که در این فرش ها به کار گرفته می شود از فرش های ابریشمی درجه یک بهره گرفته می باشد .

خرید فرش های ماشینی درجه یک و مرغوب به قیمت درب کارخانه و تولیدی
مجموعه فرش کاشان با برداشتن واسطه ها با مشتریان خود به صورت مستقیم ارتباط برقرار می کند . زمانی که پای دلالان فرش به میدان و عرصه بازار فروش فرش باز می شود همه چیز تغییر می کند فرش ها با کیفیت و قیمت اصلی به دست مشتریان نمی رسد و همچینین برند اصلی زیر سوال می رود  . شما با خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان می توانید بهترین و با کیفیت محصولات را خیلی ارزان تر از هر جای دیگر خریدای کنید . در خرید اینترنتی و مستقیم فرش های ماشینی جای هیچ گونه دلال و واسطه ای وجود ندارد و شما از پرداخت هزینه های اضافی مانند رفت و آمد ، هزینه های فروشگاهی ، هزینه پرسنل فروشگاه و ...
مجموعه فرش کاشان مفتخر است که با به کار گیری تمامی طرح ها و رنگ و المان های دیگر قدرت پاسخگویی به اکثر مشتریان را داشته باشد و محصولات خود را 100 درصد ضمانت کند . تمامی محصولات این مجموعه دارای برگه ضمانت نامه و گارانتی 10 ساله می باشد که هنگام تحویل فرش به شما عزیزان تحویل داده می شود . همچنین اصلا نگران این که در شهری غیر از کاشان و اطراف آن ساکن هستید نباشید زیرا فرش کاشان فرش های ماشینی خود را به صورت رایگان به تمام نقاط کشور ارسال می کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه